Johnny Depp vs Amber Heard

Zastanawiam się czy śledzicie to co się dzieje za oceanem? Nie! Spoko. Przychodzę Wam na ratunek. Nie polecam sprawdzania polskich serwisów plotkarskich, bo widzę że ich trzymanie się prawdziwych doniesień jest dość niskie. Sprawa Johnny Depp kontra Amber Heard.

W Ameryce już jakiś czas temu rozpoczął się proces o zniesławienie, który wniósł Johnny Depp przeciwko swojej byłej żonie – Amber Heard. I to co się tam dzieje to jest istny cyrk. 🙈 Ja to oglądam i na prawdę nie mogę uwierzyć co tam się wyprawia. Opiszę Wam kilka sytuacji 😂

Zeznania Johnnego Deppa

Depp nie był pierwszą osobą jaka zeznawała. Przed nim przesłuchani byli m.in. jego siostra i szef ochrony. Oczywiście nie można było się spodziewać niczego innego, jak bronienia reputacji JD. Nie ma w tym nic złego. Poza tym ich zeznania, były dość wiarygodne. Może poza kwestią narkotyków. Jeśli ktoś z Was myśli, że gwiazda taka jak JD jest wzorem cnut, to się mylicie. Oczywiście, że łyka dragi jak drażetki i pije alko. 😂 To jednak nie koniecznie musi oznaczać, że się nad kimś znęca. Prawda?

Johnny Depp zeznając co jakiś czas się uśmiechał. Była to jednak reakcja obronna organizmu na stres. Sama niejednokrotnie w sytuacji mocno stresującej reaguję śmiechem. Pozytywnie zaskoczyło mnie to, że nie ukrywał swoich przygód z używkami. To musiało być duże przeżycie opowiadać innym o swoim uzależnieniu od opiatów… Tym pozwem otworzył obronie AH (*Amber Heard) drogę do zszargania jego reputacji, ale zaznaczył, że jedyne na czym mu zależy to „prawda”. I ja to szanuję.

Smutne jest to, że podczas swojego zeznania powiedział, iż stracił już wszystko w momencie gdy Amber oskarżyła go publicznie o znęcanie się nad nią. W Hollywood chociażby małe podejrzenie w tym temacie, rujnuje kariery w mgnieniu oka.

Jedyne o co pytała Deppa obrona AH było odczytywanie wiadomości Johnnego i pytanie „czy czytam to poprawnie?”. Czy nie wydaje Wam się to słabe? Niejednokrotnie w SMSach piszemy coś w przenośniach, wyolbrzymiamy coś… Dajemy się też ponieść emocjom w rozmowach z przyjaciółmi… 🙈 To nie są dowody. Poza tym w tych wiadomościach nie było nic czego bym sama nie napisała 😂

Nagrania wideo i audio

Obrona dysponuje wieloma nagraniami od Amber. To jest kolejna kwestia, którą chciałabym poruszyć. Nagrania pochodzą już z najwcześniejszego etapu ich związku. Czy nie wydaje Wam się to dziwne, że ta kobieta nagrywała swojego partnera, a potem męża w trudnych dla niego sytuacjach, niejednokrotnie poniżających? Ja sobie nie wyobrażam robić takich rzeczy. 🙈 Tych nagrań są godziny!! Według mnie coś tu jest nie tak. Może chciała mieć te nagrania, żeby je potem wykorzystać dla korzyści własnych? 🤔

Obrona pozwanej Amber

Ogólnie muszę Wam powiedzieć, że obrona AH to chyba została wyciągnięta z jakiegoś „Wish”. 😂 Niektórzy świadkowie mają tak zaskoczone miny pytaniami… I to nie jest pozytywy efekt. Przytoczmy kilka przykładów:

1. Prawnik AH sprzeciwia się odpowiedzi na pytanie, które sam zadał 😂

2. Przez pół godziny: „Am I reading that right?”

3. Pytania do dozorcy, o to jaki makijaż nosi AH. Około 30 minut. „Czy nosiła korektor? A jaki korektor? A czy miała róż? Jaki? Czy nosiła podkład?” – ta Pani chyba chciałaby zostać makijażystką. 😂

4. Słynny już na necie „Muffin man”. 😅

Ogólne wnioski

Ogólnie wygląda to tak, jakby obrona Amber nie miała pomysłu jak ją z tego procesu wybronić. Robią co mogą, a to co mogą to skrajna głupota 🙈 Dużo dowodów świadczy na rzecz Johnnego Deppa. Czworo policjantów, którzy byli na interwencji u nich w domu nie widziało śladów przemocy. Zeznania pani psycholog, dr Curry były w punkt opisem tego, kim jest Amber. Ciężko się nie zgodzić z jej wnioskami.

Moim zdaniem Johnny Depp ma duże szanse na wygraną. Zwłaszcza, że AH nie posiada twardych dowodów. Nikt nic nie widział, a jedyne co ma to zrobione nie wiadomo kiedy zdjęcia i filmy, ale ich metadane nie są dostępne opinii publicznej, więc równie dobrze mogła je nagrać kiedykolwiek indziej niż twierdzi. 🙈 Nawet gdyby chciała się wycofać z tego, to już nie może.

Pośmiejmy się chociaż z memów! Załączam Wam je poniżej! 😂

5 3 Głosy
Oceny
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze
Murky
Murky
6 miesięcy temu

#justiceforjohnny !

1
0
Chcemy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz.x