Top 5 książek moich dzieci

Ten wpis będzie bardzo szybki i konkretny. O tym, że moje córki lubią książki już wiecie. I o tym, że ja lubię, że one lubią też wiecie. 😁 Czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza słownictwo i horyzonty. 😉 Nie ma co przedłużać. Chciałabym przedstawić Wam ulubione pozycje moich dziewczyn. W tym wpisie będzie ich pięć. Oczywiście jeśli chcielibyście poznać więcej, dajcie znać!

O tych książkach wspominałam już nieraz. Lubi je nawet mój Mąż. Basia uczy, pomaga, wpiera. Z Basią można śmiać się i płakać. W całej serii nie ma chyba książki, której nie lubimy. Każda ma w sobie coś, co przyciąga.
Ta książka została wydana w ramach drugiej edycji konkursu literackiego „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”. To opowieść o miłości, lękach, nadziei i wierze w siebie. Piękna i wzruszająca historia, która poruszy niejednego dorosłego.
Chyba większość z nas zgodzi się z faktem, że babcia to skarb. A trzy babcie, to już wygrana na loterii. Wojtek, bohater opowieść, w pewne wakacje został „wnuczkiem” trzech szalonych starszych pań. Zabawna historia o tym, że warto dawać szansę i otwierać się na nowe przygody.
Pozycja, której nie przeczytacie. 😉 To przepięknie ilustrowana książka ukazująca historię magicznych bohaterów na przełomie 12 miesięcy. Dzięki niej obserwujemy co wyjątkowe stworki robią przez cały rok. Tu koniecznie muszę dodać, że pan Maciej Szymanowicz jest mistrzem ilustracji dla dzieci. Uwielbiam go. 😁
Po lekturze tej książki dowiecie się, gdzie są wasze zaginione w praniu skarpetki. 😁 Nic więcej nie trzeba tu dodawać, trzeba przeczytać. 😁
Koniecznie dawajcie znać jakie książki są ulubionymi Waszych pociech. Chętnie dorzucę nowe pozycje do naszej biblioteczki!

Marysia

5 5 Głosy
Oceny
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
8 miesięcy temu

Kocham bajki! Przychodzę na czytanie 😁

Mary
Mary
8 miesięcy temu
Odpowiedz  Paulina

wpadaj. 😀

Paulina
8 miesięcy temu
Odpowiedz  Mary

Tej obietnicy nie da się cofnąć 🤣

3
0
Chcemy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz.x