Początek

Do pisania, gotowi, START…
Ile razy ja już to mówiłam. Znacie to uczucie, kiedy planujecie wielkie rzeczy, a potem inne rzeczy są większe i te wielkie muszą odejść na dalszy plan? Tak, tak. Miałam tak często! Zawsze zazdrościłam koleżankom ze studiów, które zakładały blogi i miały z tego dobrą zabawę.

A ja? No cóż… mam już na swoim koncie chyba ze 3. Jeden ze stylizacjami (nawet nie chcę do niego wracać pamięcią ;D), drugi z recenzjami masy produktów i kolejny taki o wszystkim. Motywacja do ich prowadzenia spadała z każdym nieskomentowanym wpisem. Te kilkanaście lat temu troszkę inaczej myślałam i wyznaczałam sobie inne priorytety, więc może to i dobrze, że nic z tamtych blogowych czasów nie przetrwało. Ale chęć pisania i dzielenia się z innymi swoimi myślami pozostała gdzieś w głębi serca.

Aż tu nagle…pewien grudniowy wieczór, miłe pogawędki, śmiechy, grzane wino i ona…Paulina. 😀 Co tu dużo pisać, rzuciła temat BLOG. Bez wahania w to weszłam. Zaczęłam planować o czym mogę pisać, jak to wszystko będzie wyglądać. Motywację mam, pomysły też. Pozostaje tylko dobrze przyjęcie przez Was moich wypocin. 😀 No dobra, postaram się pisać ładnie i składnie.

Będę tu poruszać dużo tematów, które są mi bliskie. Począwszy od kosmetyków, ubrań po rzeczy bardziej mamowe, z racji posiadania dwóch bąbelków. Nie zabraknie również bardziej poważnych, życiowych tematów. A kto wie, może zdradzę sekrety swojej pracy. 😉 Wszystko zależy od Was. Dziś to na tyle. Krótko, ale na temat. Mam nadzieję, że stworzymy tu wspaniałą społeczność, która będzie inspiracją dla obu stron.

Do przeczytania, usłyszenia, zobaczenia już wkrótce!

Marysia

5 6 Głosy
Oceny
guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Odpowiedzi
Zobacz wszystkie komentarze
Dick Steele
10 miesięcy temu

Pierwszy! xD
Proszę o realizację poprawek z listy postulatów przesłanych w wiadomości prywatnej i jednocześnie życzę zapału w prowadzeniu niniejszego bloga.
Pozdrawiam Serdecznie.

Paulina
10 miesięcy temu
Odpowiedz  Dick Steele

Wprowadzamy na bieżąco! Dziękujemy <3

Monia
Monia
10 miesięcy temu

Powodzenia! Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy 😍

Paulina
10 miesięcy temu
Odpowiedz  Monia

Dzięki!

Murky
Murky
10 miesięcy temu

Trzymam kciuki, że ten blog przetrwa próbę czasu! Czekam na więcej <3

5
0
Chcemy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz.x